₺55,16 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺46,66 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺76,41 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺55,16 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺186,91 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
₺25,41 KDV Dahil
₺42,71 KDV Dahil
₺38,17 KDV Dahil
₺64,14 KDV Dahil
₺76,41 KDV Dahil
₺128,42 KDV Dahil
₺46,66 KDV Dahil
₺78,42 KDV Dahil
₺21,16 KDV Dahil
₺35,57 KDV Dahil
₺21,16 KDV Dahil
₺35,57 KDV Dahil
₺21,16 KDV Dahil
₺35,57 KDV Dahil
₺42,41 KDV Dahil
₺71,28 KDV Dahil
₺42,41 KDV Dahil
₺71,28 KDV Dahil
₺10,97 KDV Dahil
₺18,42 KDV Dahil
₺42,41 KDV Dahil
₺71,29 KDV Dahil
₺42,41 KDV Dahil
₺71,29 KDV Dahil

Yeni Doğan Bebeğiniz İçin İhtiyacınız Olan Giysiler

Yenidoğan kıyafetleri için ikinci ya da daha fazla çocuğu olan aileler tecrübeli olsa da yeni bebek sahibi olacak aileler mutlaka fikir alma ihtiyacı duymaktadır. Ne yapacaklarını, ne alacaklarını, bebekleri için hangisinin daha doğru olduğunu sürekli araştırır, bir bilene muhakkak sorarlar. Yeni doğan kıyafetleri konusuna önem vermek, titiz davranmak gayet normaldir çünkü hafife alınacak bir konu asla değildir. Yenidoğan giyim hakkında herkes bir şey söylese de bir uzmana danışmak ve ondan bu konu hakkında bilgi almak en doğrusu olacaktır. Yeni doğan bebek eşyaları için aileler ne kadar hassas davranırsa bebekler dünyadaki ilk aylarını o kadar rahat geçireceklerdir. Yenidoğan ürünleri hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzdan emin olmalısınız.

Yeni doğan erkek bebek kıyafetleri birçok türü içerisinde bulundurmaktadır. Bunlar; zıbın, çıtçıtlı badi, tulum çorap, palto, şapka, önlük, pijama şeklindedir. Yeni doğum kıyafetleri en az yetişkin kıyafetleri kadar çeşitli ve birbirinden farklıdır. Özellikle tulumlar annelerin hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Yeni doğan kışlık tulum çeşidi olduğu gibi yeni doğan yazlık tulum çeşitleri de bulunmaktadır. Yeni doğan bebek tulumu tek parça kıyafet olduğu için değiştirmesi daha kolay ve görünümü daha güzeldir. Yenidoğan giyim çeşitlerinde de zaten en çok tercih edilen seçenek tulumlar ve çıtçıtlı badilerdir. Bu iki kıyafeti giymeyen bebek neredeyse yoktur.

Bebeğiniz dünyaya geldiğinde birçok ziyaretçi de onunla birlikte sizi ve minik yavrunuzu ziyarete gelecektir. Yenidoğan kız bebek kıyafetleri seçerken, ziyaretçilere güzel gözükmesi için sıradışı renkler seçebilir, bebek modasına uygun eşyalara yönelebilirsiniz.

Bebek yenidoğan kıyafetleri hakkında araştırma yaparken hastane çantasına hangi kıyafetlerin konulması gerektiği konusuna bakmadan geçmek olmaz. Yeni doğan bebeğe lazım olan şeyler hastane çantasında bu şekildedir; Mevsime uygun bolca tulum, 3-4 adet tek parça pijama, ayakları kapalı olan 7-8 adet pantolon, 2 adet bebek kundağı, 2 adet pamuklu bebek battaniyesi, 2 adet yün bebek battaniyesi, bebek taşıyıcı kanguru, kış aylarında doğan bebekler için kuş tüyünden yapılma tulum, bebek arabasına konulması için bir bebek yatağı. Yenidoğan bebek kıyafetleri için bu listeyi tamamlamanız sizlere yardımcı olacaktır. Tabi çantaya sadece bunları koymak yetmez farklı ihtiyaçlarınız için ürün ekleyebilirsiniz. Yenidoğan bebek giyim için alışveriş yaptığınız markalara da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yeni doğan erkek bebeğe ne alınır konusu insanlar için büyük bir soru işaretidir. Kız çocukları için çok fazla renk ve model olsa da erkek yenidoğan kıyafetleri o kadar da çeşitli değildir. Yenidoğan erkek bebek için gün geçtikçe yeni kıyafetler çıksa da kız bebeklerin yanında az seçeneklerinin olması erkek bebek sahibi olacak aileleri bir hayli zorlamaktadır.  Ayrıca hediye araştırırken ne alacağına karar veremeyenler, ürün çeşidi bol ve sürekli kendini güncelleyen kategorilerimizden fikir edinebilir, sitemizden yeni doğan ürünler alarak kalite ve modanın farkını görebilir.

Yenidoğan erkek bebek kıyafetleri sadece renk ve desen konusuda birbirlerinden ayrılmaktadır. Kız bebekler gibi etek, elbise gibi seçenekleri bulunmamaktadır. Yine de erkek bebek modellerinde kullanılan hayvan figürlü tulumlar, montlar onları daha sevimli hale getirmekte ve onlar için seçenek imkanı olmaktadır. Erkek bebekler için bu tür kıyafetleri tercih edebilirsiniz.