TESLİMAT ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsar. PTT kargo ile gönderim yapılmaktadır. İl ve ilçe merkezleri dışında kalan adresler ve anlaşmalı kargo şirketlerimiz tarafından teslimat yapılması operasyonel olarak imkansız olan yerler için gönderiniz alıcısına en yakın şubeye bırakılarak, alıcı haberli ya da telefon ihbarlı olarak gönderilebilir.

Kargo ücreti 12 TL ve kapıda ödeme ücreti 3 TL dir. Kapıda nakit ödeme bulunmaktadır. 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme hizmetimiz 50 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.

TESLİMAT SÜRESİ

 

 16:00 saatine kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilir. Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi bize geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri aynı gün kargo hizmetimiz ilk iş günü yapılmaktadır.